امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 24
۱۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92192
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۳۷
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «الشرق الاوسط»، در پی افزایش اختلافات بین گروههای معارض سوری، «احمد الجربا» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «الشرق الاوسط»، در پی افزایش اختلافات بین گروههای معارض سوری، «احمد الجربا» رئیس ائتلاف مخالفان سوریه درصدد برکناری «احمد طعمه» نخست‌وزیر موقت و خودخوانده مخالفان برآمده است.

این درحالی است که «کنان محمد» مدیر دفتر اطلاع رسانی وزارت دفاع مخالفان، قدرت افرادی چون «احمد الجربا» را کمتر از آن دانست که بتوانند «احمد طعمه» را برکنار کنند، اما در همین حال برخی منابع نیز از ذی نفوذ بودن «احمد الجربا» حتی در روزهای آخر مسئولیتش خبر می‌دهند.

پنج شنبه هفته گذشته «احمد طعمه» نخست‌وزیر منتخب ائتلاف مخالفان، شورای نظامی و ارتش آزاد را به دلیل فساد، منحل کرد و پس از آن، «احمد الجربا» رئیس ائتلاف مخالفان (متشکل از 63 گروه) گفت: احمد طعمه صلاحیت انحلال ارتش آزاد و شورای نظامی را ندارد و باید با وی برخورد شود تا دیگر چنین تصمیماتی را اتخاذ نکند.

روزنامه الشرق‌الاوسط در این باره گزارش می‌دهد، «احمد الجربا» با اعضای ارشد ائتلاف مخالفان در حال رایزنی برای برکناری «احمد طعمه» است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار