امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92228
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۱۴
تعداد بازدید: 131
حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تدوین منشور انتخاباتی حزب متبوعش برای انتخابات مجلس آینده اظهار داشت: این منشور برای حضور قوی و منسجم حزب در انتخابات آینده مجلس تهیه و تنظیم شده است و لازم است تمام اعضای فعلی حزب و یا افرادی که قصد دارند وارد بدنه حزب شوند، این منشور را امضاء کنند.

وی افزود: سیاست‌های حزب در این منشور بیان شده است و امیدواریم افرادی که در صورت رای آوردن به عنوان نماینده مردم وارد مجلس می‌شوند تمام بندهای این منشور را اجرایی کنند و تعهدات حزبی را فراموش نکنند زیرا پایگاه حزبی آن‌ها باعث شده است نظر مردم را جلب کنند.

زارع فومنی با تاکید بر اینکه قصد داریم قوی‌ترین فراکسیون مجلس آینده را تشکیل دهیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم تمام کسانی که اساسنامه و منشور حزب را پذیرفته‌اند با امضای رسمی این منشور برای تحقق سیاست‌ها و اهداف حزب مردمی اصلاحات تلاش ویژه و مستمری کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها