امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92239
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۱۴
تعداد بازدید: 69
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با گذشت 5 ماه و نیم از زمان توقیف یالثارات الحسین (ع)،‌ در تاریخ دوم تیر ماه سال جاری، برائت ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با گذشت 5 ماه و نیم از زمان توقیف یالثارات الحسین (ع)،‌ در تاریخ دوم تیر ماه سال جاری، برائت این هفته نامه از تمام موارد اتهامی طرح شده از سوی هیات نظارت بر مطبوعات، توسط بازپرس شعبه دوازدهم دادسرای فرهنگ و رسانه اعلام شد.

این گزارش حاکی است علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی 22 دی ماه درخصوص توقیف هفته نامه یالثارت گفته بود:«آنچه که در چندین شماره اخیر این نشریه بررسی کردیم مشحون از نشر اکاذیب ، توهین های بسیار بارز به رییس جمهوری، اعضای دولت و مقامات کشور است. در این نشریه نوعی لمپنیسم در بکارگیری کلمات و ادبیاتی در سطح بسیار سخیف و زشت مشاهده می شود.

اگر هیات نظارت می خواست با این نشریه برخورد کند باید لغو پروانه می شد؛ سوابق یکسال گذشته این نشریه تا کنون نشان می دهد هیات نظارت بارها به دنبال توقیف آن بوده اند اما به دلیل نام بسیار زیبایی که این هفته نامه یدک می کشد شاید ملاحظاتی داشتند ولی هرکسی که این هفته نامه را بخواند عادلانه می تواند قضاوت کند که این هفته نامه در شان جمهوری اسلامی نیست»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار