امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9226
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 186
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، روزنامه «الخبر» الجزایر امروز سه شنبه به نقل از یک منبع امنیتی این کشور نوشت: نیروهای ارتش و گارد ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، روزنامه «الخبر» الجزایر امروز سه شنبه به نقل از یک منبع امنیتی این کشور نوشت: نیروهای ارتش و گارد مرزی الجزایر سحرگاه روز گذشته عملیات نفوذ گروهی تروریستی که با دو خودرو قصد ورود به منطقه صحرای الجزایر را داشتند خنثی کردند.

در این عملیات بر اثر اصابت شلیک خمپاره به یکی از خودروها  یکی از افراد مسلح سوار بر خودرو کشته و دو تن دیگر دستگیر شدند اما خودروی دوم به عمق خاک تونس فرار کرد.

روزنامه الخبر اعلام کرد که نیروهای ارتش در این عملیات مقادیری سلاح و مهمات و همچنین دستگاه ارتباط ساخت آمریکا که به نظر می‌رسد از لیبی قاچاق شده بود از افراد مسلح کشف و ضبط کردند.

منبع امنیتی الجزایر درگیری با این افراد مسلح در منطقه بوقوفاله در جنوبی ترین نقطه استان الوادی در 600 کیلومتری جنوب شرق الجزایر را بسیار شدید خواند و گفت که ارتش الجزایر همتای تونسی خود را در جریان این عملیات نفوذ تروریست‌ها از تونس قرار داده است.

این منبع افزود که هویت افراد دستگیر شده شناسایی نشده است اما اطمینان دارد که الجزایری نبوده‌اند.

از حدود یک ماه پیش که ارتش تونس در کوهستان‌های جبل الشعانبی در مرز با الجزایر یک گروه مسلح را تحت تعقیب قرار داده است با دولت الجزیره در زمینه مقابله با نفوذ این تروریست‌ها به خاک الجزایر هماهنگی کامل دارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار