امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92269
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هوشنگ حسینی فرمانده دریابانی استان مازندران در خصوص این خبر گفت: دریابانان استان ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هوشنگ حسینی فرمانده دریابانی استان مازندران در خصوص این خبر گفت: دریابانان استان مازندران در راستای اجرای طرح های ساماندهی دریا موفق به نجات 42 غریق در حوزه استحفاظی دریابانی شدند.

وی افزود: با توجه به شروع فصل گرما و افزایش مسافران و گردشگران داخلی و خارجی در جهت استفاده از دریا و ساحل، دریابانان استان مازندران با تمام قوا نسبت به ایجاد نظم و امنیت در نوار ساحلی و دریا اقدام کرده اند.

سرهنگ حسینی ادامه داد: در همین راستا دریابانان موفق شدند تعداد 42 نفر از مسافران و گردشگران را حین غرق شدن در خارج از طرح های ساماندهی دریای خزر نجات داده و جان دوباره به آنها ببخشند.

این مقام مسئول از تمامی مسافران و گردشگران درخواست کرد: با رعایت تمامی قوانین مربوط به سواحل و حاشیه دریای خزر میزان خطرات احتمالی را کاهش دهند.

فرمانده دریابانی استان خاطرنشان کرد: تمام کارکنان دریابانی استان با افتخار در راستای اهداف دریابانی و ایجاد بستر مناسب جهت امنیت و آسایش هموطنان از هیچ اقدامی دریغ نخواهند کرد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها