امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92270
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 43
«رسول اسماعیل» رایزن فرهنگی سفارت ایران در ترکمنستان در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به شهر داش‏اغوز در 600 کیلومتری شمال عشق‏‌آباد، گفت: در حاشیه ...

«رسول اسماعیل» رایزن فرهنگی سفارت ایران در ترکمنستان در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به شهر داش‏اغوز در 600 کیلومتری شمال عشق‏‌آباد، گفت: در حاشیه هفته فرهنگی ترکمنستان نمایشگاه گسترده‌ای از صنایع دستی مردم ایران، پوستر، معرق، خاتم کاری و نمایشگاه کتاب توسط رایزنی فرهنگی ایران به نمایش گذاشته شد.

وی گفت: غرفه ایران با توجه به گستردگی و جذابیت در معرض دید بازدیدکنندگان محلی و خارجی و نیز هنرمندان و دیپلمات‌های خارجی مقیم ترکمنستان قرار گرفت.

هفته فرهنگی ترکمنستان که هر سال همزمان به مناسبت سالروز تولد رئیس جمهور این کشور برگزار می‌شود، روز گذشته با اجرای یک کنسرت بزرگ و گسترده با حضور رئیس جمهور ترکمنستان و با هنرنمایی مشهورترین گروهای موسیقی و هنری محلی و خارجی در مرکز شهر داشاغوز در شمال ترکمنستان گرامی داشته شد.

گفتنی است با توجه به اینکه امروز 29 ژوئن اولین روز ماه مبارک رمضان در ترکمنستان است، مقامات این کشور به حرمت این ماه مبارک، برنامه اصلی که قرار بود در این روز اجرا شود از روز 29 ژوئن به 28 ژوئن تغییر دادند.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار