امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9229
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 118
به گزارش فارس به نقل از العهد، «فایز شکر» دبیرحزب سوسیالیست بعث عربی و وزیر سابق لبنانی در اظهاراتی با اشاره به تماس تلفنی باراک اوباما رئیس جمهور ...

به گزارش فارس به نقل از العهد، «فایز شکر» دبیرحزب سوسیالیست بعث عربی و وزیر سابق لبنانی در اظهاراتی با اشاره به تماس تلفنی باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا با میشل سلیمان رئیس جمهور لبنان، شکایت وی از آنچه دخالت حزب‌الله در مورد سوریه نامیده بود را دخالت در امور داخلی لبنان دانست.

وی همجنین تاکید کرد که اصرار اوباما برای برگزاری انتخابات در موعد مقرر نیز دخالت در امور سوریه و تجاوز آشکار علیه تمامیت ارضی این کشور است، این در حالی است که مقامات مسئول کشور نیز در برابر این دخالت‌های خارجی ضعیف هستند.

شکر در گفت‌وگوی خود با العهد ادعای مطرح شده در مورد دخالت حزب‌الله لبنان در سوریه را رد کرده و گفت: این حزب یک سازمان سیاسی و راهبردی بزرگ است و با تحولات موجود در منطقه و هر درگیری اعراب با اسرائیل مرتبط است، اما این مقوله که حزب‌الله در سوریه دخالت می‌کند، ‌گفتاری باطل است و هر محکومیتی در راستای این شایعات چه از طرف‌های آمریکایی و چه از برخی جریان‌های لبنانی صادر شود، به خود آنها بر می‌گردد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها