امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92299
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهناز افشار بعد از عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر گفت: دیدن محرومیت‌ها و کاستی‌های کودکان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهناز افشار بعد از عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر گفت: دیدن محرومیت‌ها و کاستی‌های کودکان در برخی از نقاط دورافتاده کشور، بسیار رنج آور است و باید گفت کارهایی که  تاکنون در این سازمان برای کمک رسانی و یاری اقشار نیازمند انجام گرفته است، قابل تقدیر است.

وی بر لزوم فرهنگ سازی و تداوم انجام چنین کارهایی را از سوی هنرمندان و سایر چهره‌های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و ... تاکید کرد و ادامه داد: کمک‌های مقطعی چنان که باید و شاید موثر نیست و باید کاری کرد که منتج به حل مشکلات و هر آنچه که جامعه به آن نیاز دارد، شود اگر چه که این اتفاق شاید در آینده‌های دور بیفتد.

افشار با ابراز خرسندی از عضویت داوطلبانه در هلال احمر، افزود: به رغم وجود شایعات و انتقادهای موجود در جامعه که انجام کارهای خیریه از سوی هنرمندان را شعارزده و تبلیغاتی می‌پندارند، من اعتقاد دارم باید از همه توان خود و کمک گرفتن از  توانمندان ، در قدم اول کاری برای میهن و در قدم بعدی اقدامی برای مردم کشور به ویژه کودکان و دانش آموزان مستعد کرد چرا که کودکان و مسائل آنان برای من از اهمیت خاصی برخورداراست و در واقع آینده سازان کشور محسوب می شوند.

به گزارش فارس، مهناز افشار با تکمیل فرم عضویت، آمادگی خود را برای ارائه کمک در زمان حادثه و شرایط عادی با اهدای خون، کمک‌های نقدی و غیرنقدی ، خدمات فرهنگی اجتماعی و فعالیت در گروه‌های هدایت و مشارکت در جمعیت هلال احمر اعلام کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها