امروز : دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - 2017 January 16
۲۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9230
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ به نقل از پایگاه خبری «عاروتص شوع»، آمریکا به خاطر افشا اطلاعات مربوط به حمله اسرائیل به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ به نقل از پایگاه خبری «عاروتص شوع»، آمریکا به خاطر افشا اطلاعات مربوط به حمله اسرائیل به محموله تسلیحاتی سوریه عذرخواهی کرد.

البته این رادیو اسرائیل بود که نخستین بار خبر عذرخواهی آمریکا به خاطر افشا اطلاعات مربوط به حمله اسرائیل به محموله تسلیحاتی سوریه را منتشر کرد. در واقع، چیکو مناشه، خبرنگار رادیو اسرائیل در توئیتر خود نوشت: آمریکا از اسرائیل به خاطر افشا جزئیات حمله اسرائیل به سوریه عذرخواهی کرده است. مقامات ارشد دولت آمریکا به همتایان اسرائیلی خود گفته‌اند، آنها در حال بررسی موضوع هستند و مقامات آمریکایی که سطح آنها پایین‌تر بوده، مسئول افشا این اطلاعات بوده‌اند.

وی افزود: مقامات آمریکایی اعلام کرده‌اند این موضوع را بررسی خواهند کرد چراکه درز این اطلاعات موجب شد بشار اسد، رئیس جمهور سوریه به شدت واکنش نشان دهد.

طبق برخی منابع پنتاگون، اظهارات خبرنگار رادیو اسرائیل صحت داشته و آمریکا از اسرائیل به خاطر این ماجرا که می‌توانست جان اسرائیلی‌ها را به مخاطره بیندازد، عذرخواهی کرده است.

به گفته این منابع، پنتاگون نیز در حال بررسی این ماجراست. نکته اینکه اسرائیل هنوز خبر دخالت خود در این حمله را تایید نکرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار