امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92312
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، دولت ونزوئلا با توجه به سخنان «روپرت کولویل» سخنگوی دفتر حقوق بشر ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، دولت ونزوئلا با توجه به سخنان «روپرت کولویل» سخنگوی دفتر حقوق بشر سازمان ملل نگرانی این دفتر جهت احتمال وقوع بی‌عدالتی نسبت به افراد دستگیر شده در طول عملیات‌های تروریستی علیه دولت «نیکلاس‌مادورو» را در این کشور بی‌پایه و اساس اعلام کرد.

خبرگزاری «تله‌سور» در این خصوص نوشت: دولت ونزوئلا طی این بیانیه ضمن اشاره به سخنان توهین‌آمیز «کولویل» در خصوص اقدامات دولت «مادورو» برای توضیح و شفاف‌سازی این رویدادها، یادآور شد که از عدم بی‌طرفی دفتر حقوق بشر سازمان ملل در خصوص این مسائل بسیار متأسف است.

در بخش دیگری از این بیانیه، دولت ونزوئلا از دفتر کمیساریای عالی حقوق‌بشر سازمان ملل جهت مشارکت در این اقدام برای بی‌اعتبار نشان دادن دولت قانونی ونزوئلا نیز شکایت کرده است.

در انتهای متن این بیانیه دولت «مادورو» بار دیگر آمادگی خود را برای افزایش همکاری با دفتر حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرده و تصریح کرد که حاضر است برای دفاع از حقوق و امنیت مردم ونزوئلا در چارچوب قوانین این سازمان عمل کند.

به گزارش فارس، ونزوئلا از 14 فوریه سال گذشته شاهد تنش‌های زیادی علیه دولت «مادورو» بوده است که تا‌کنون برخورد مناسبی از سوی سازمان‌های بین‌المللی نسبت به این موضوع دیده نمی‌شود.

در حال حاضر دولت این کشور به همراهی مردم توانسته بر بسیاری از این تنش‌ها غلبه کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها