امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92313
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته‌نامه فلسطینی المنار، طی گزارشی به ماهیت بیعت چندی پیش «جبهة النصرة» با «داعش» در سوریه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته‌نامه فلسطینی المنار، طی گزارشی به ماهیت بیعت چندی پیش «جبهة النصرة» با «داعش» در سوریه پرداخت و پرده از حقیقت جالب توجهی برداشت.

المنار می‌نویسد: هدف از بازی بیعت بین این دو گروه تروریستی مخفی نمی‌ماند و با توجه به تحولات منطقه و بحران‌های شکل گرفته، برای هر شخصی که این تحولات را دنبال می‌کند نمی‌تواند عادی باشد.

این هفته نامه نوشت: در این آشفته بازار منطقه خبر بیعت جبهة‌النصره که شاخه‌ای از القاعده محسوب می‌شود با گروهک دولت اسلامی عراق و شام (داعش) مخابره می‌شود.
پیش از این «داعش» پس از قدرت گرفتن در سوریه و جذب عناصر مسلح، خود را از القاعده جدا ساخته بود.

منابع خبری مطلع به هفته‌نامه «المنار» گزارش دادند: عربستان و ایالات متحده آمریکا، اخیرا بر سر اتحاد این دو گروه تروریستی به تفاهم رسیده‌اند تا شالوده از هم گسیخته تروریست‌ها در سوریه منسجم شود.

داعش و جبهة النصره، علی رغم اختلافاتی که در سطح عناصر تروریستی خود دارند، در سطح کلی و پشت پرده، زیر نظر عربستان سعودی فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها