امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۱۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92328
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نامه خالد قدومی نماینده جنبش مقاومت اسلامی درتهران در نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نامه خالد قدومی نماینده جنبش مقاومت اسلامی درتهران در نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی آمده است:
جناب آقای دکتر علی لاریجانی
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم
با آرزوی توفیق روزافزون برای حضرتعالی و همکاران محترمتان به استحضار می‌رساند که سرزمین اشغالی فلسطین اخیراً به دنبال انتظار اخباری مبنی بر ناپدید شدن سه نظامی صهیونیستی، آماج حملات گسترده رژیم صهیونیستی قرار گرفته است؛ در نتیجه این حملات، طی چند روز گذشته علاوه بر شهادت دو فلسطینی در کرانه باختری، نزدیک به 250 نفر دیگر از جمله نمایندگان، رئیس پارلمان فلسطین جناب آقای دکتر عزیز الدویک و تعدادی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس بازداشت شدند.

صهیونیست‌ها به بدترین شکل ممکن به بهانه یافتن این سه نظامی، دست به بازرسی و جستجوی خانه به خانه فلسطینیان به ویژه در شهر الخلیل می‌زنند و تفاوتی میان جوان، سالخورده، زن و مرد و کودک قایل نیستند. در کنار این حملات، اسرای فلسطینی برای پنجاه و ششمین روز متوالی به اعتصاب غذای خود ادامه می‌دهند و تاکنون چند نفر از آنها به علت وخامت وضعیت جسمانی شان به درمانگاه‌های زندان‌های صهیونیستی منتقل شده‌اند و کنست هم برای به شکست کشاندن این اعتصاب قانون "تغذیه اجباری" اسرای فلسطین را تصویب کرده است.

متاسفانه اکنون با توجه به اوضاع اسف بار منطقه خاورمیانه، اوضاع فلسطین چون گذشته مورد اهتمام محافل سیاسی و اولویت پوشش خبری رسانه‌های خبری منطقه و جهان نیست و دشمن صهیونیستی با سوء استفاده از این وضعیت، به حملات علیه فلسطینیان به بهانه‌های مختلف شدت بخشیده و تلاش می کند که به بهترین شکل ممکن از اوضاع منطقه به نفع خود بهره برداری کند.
خالد قدومی
نماینده جنبش مقاومت اسلامی
حماس ـ ایران
منبع: خانه ملت انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها