امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92339
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، پایگاه خبری «اوزدیلی» در مطلبی اعلام کرد که عربستان سعودی حدود 70 میلیون ریال سعودی برابر به 13 میلیون ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، پایگاه خبری «اوزدیلی» در مطلبی اعلام کرد که عربستان سعودی حدود 70 میلیون ریال سعودی برابر به 13 میلیون و 300 هزار دلار آمریکایی به ازبکستان کمک مالی کرد.

به گفته این منبع، این مبلغ برای اجرای پروژه بخش تأمین آب در ازبکستان مصرف خواهند شد.

این موافقت نامه را وزیر دارایی و همزمان «ابراهیم بن عبد العزیز آل اسف» رئیس صندوق توسعه عربستان سعودی و «ایلیار غنی اف» وزیر روابط اقتصادی خارجی، سرمایه گذاری و تجارت ازبکستان در شهر جده به امضا رساندند.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد

امکان استفاده از تجارب و جایگاه روسیه در مدیریت منابع آب منطقه

«الکساندر لوکاشیویچ» سخنگوی وزارت خارجه روسیه با اشاره به مواضع مسکو در مورد ساخت نیروگاه‌های برق-آبی در آسیای مرکزی گفت: مسکو علاقمند است پروژه‌های مربوط به منابع آبی در این منطقه به بستری برای همکاری‌های منطقه‌ای تبدیل شود.

نمایشگاه صنایع دستی ایران در ترکمنستان برپا شد

«رسول اسماعیل» رایزن فرهنگی سفارت ایران در ترکمنستان در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به شهر داش‏اغوز در 600 کیلومتری شمال عشق‏‌آباد، گفت: در حاشیه هفته فرهنگی ترکمنستان نمایشگاه گسترده‌ای از صنایع دستی مردم ایران، پوستر، معرق، خاتم کاری و نمایشگاه کتاب توسط رایزنی فرهنگی ایران به نمایش گذاشته شد.

وی گفت: غرفه ایران با توجه به گستردگی و جذابیت در معرض دید بازدیدکنندگان محلی و خارجی و نیز هنرمندان و دیپلمات‌های خارجی مقیم ترکمنستان قرار گرفت.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار