امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92351
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در حالی که از امروز مسابقه سریال‌های رمضانی در جهان عرب آغاز می‌شود، در پی انتقادات بسیار به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در حالی که از امروز مسابقه سریال‌های رمضانی در جهان عرب آغاز می‌شود، در پی انتقادات بسیار به سریال ««دیشب دوستت داشتم؛ صبح و بعد از آن» در شبکه mbc، این سریال از دور رقابت‌های رمضانی خارج شد.

به نوشته پایگاه خبری شبکه العربیه، سخنگوی شبکه mbc با اعلام این خبر گفت: پخش این سریال به بعد از ماه رمضان موکول شده است چراکه تیم‌های نظارت خواستار دیدن تمام قسمت‌های این سریال شده‌اند.

مازن حایک افزود: با توجه طولانی بودن چنین اقدامی شبکه mbc پخش این سریال را موکول به بعد از رمضان می‌کند اما موضع ما درباره این سریال و خانوادگی بودن آن ثابت است.

به گزارش فارس، این سریال که گفته می‌شود به مسئله عجیب و غریب «زنای با محارم» به شدت با مخالفت جریان‌های متدین در عربستان سعودی و منطقه خلیج فارس همراه شد به گونه‌ای که کمپینی در این باره در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد.

همچنین مسئله به حدی حاد شد که شیخ عبدالعزیز آل‌شیخ مفتی عربستان سعودی در فتوایی پخش هرگونه سریالی که در آن به «زنای محارم» بپردازند ممنوع خواند.

بنابر این گزارش سریال «دیشب دوستت داشتم؛ صبح و بعد از آن» داستان روابط دندان‌پزشکان و 4 دختری است که در یک بوتیک زنانه در همسایگی مطلب دندان‌پزشکان کار می‌کنند؛ این سریال را خانم «هبه مشاری حماده» نوشته و سناریوی آن قبل از فیلمبرداری توسط وزارت اطلاع‌رسانی کویت تایید شده است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها