امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92374
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن فتحی که این روزها به یکی از گزینه‌های احتمالی دبیری جشنواره تئاتر فجر تبدیل شده است ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن فتحی که این روزها به یکی از گزینه‌های احتمالی دبیری جشنواره تئاتر فجر تبدیل شده است طی گفتگویی اعلام کرد: به نظر من شخصی باید در سمت دبیری جشنواره تئاتر فجر قرار بگیرد که سابقه مدیریت در این حوزه را داشته باشد.

کارگردان سریال مدار صفر درجه ضمن تایید پیشنهاد دبیری جشنواره فجر از سوی مرکز هنرهای نمایشی به وی گفت: از طرف مرکز هنرهای نمایشی برای دبیری جشنواره فجر پیشنهادی مطرح شد و مذاکراتی هم صورت گرفت اما من خدمت مدیران هم عرض کردم در شرایطی که این اولین سال برگزاری جشنواره در دوره مدیریت جدید است و با توجه به اینکه آقای طاهری مدیرکل هنرهای نمایشی در دوره قبل چند روز پیش از شروع جشنواره قبول مسئولیت کرده بودند، پس بهتر است دبیر جشنواره فجر از میان افرادی انتخاب شود که سابقه مدیریت جشنواره‌های تئاتر را داشته باشند.

فتحی افزود: من حتی تعدادی از مدیران با تجربه تئاتری از جمله آقای بهروز غریب‌پور و حسین پاکدل را جهت دبیری جشنواره پیشنهاد کردم و امیدوارم که این عزیزان با قبول این مسئولیت بتوانند شرایط جشنواره فجر را سر و سامان داده و شاهد برگزاری جشنواره با کیفیت بالا باشیم.

حسن فتحی در انتها ضمن تاکید مجدد بر رد پیشنهاد دبیری جشنواره تئاتر فجر گفت: از مدیریت مرکز هنرهای نمایشی برای این توجه سپاسگزارم و آماده ارائه هر گونه مشورتی برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره تئاتر فجر هستم.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار