امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92375
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مجموعه تلویزیونی «بگو که هستم» به کارگردانی اکبر منصور فلاح و تهیه‌کنندگی رسول هنرمند در 30 قسمت در مرکز ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مجموعه تلویزیونی «بگو که هستم» به کارگردانی اکبر منصور فلاح و تهیه‌کنندگی رسول هنرمند در 30 قسمت در مرکز اصفهان تولید شده است. جهانبخش سلطانی، پرستو گلستانی، مهدی امینی خواه، محمد الهی، پوراندخت مهین، کاظم افردنیا، مهدی باقربیگی، محمد علی میاندار، شیرین حمدی، نرگس صابری، مهدی شهداد، احسان جانمی، و مینا فرامرزی، در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.
سریال «بگو که هستم» با ژانر طنز و اجتماعی داستان زندگی مراد (جهانبخش سلطانی) است که بعد از چندین بار که خانه را ترک کرده به خانه‌اش مراجعه می‌کند و متوجه می‌شود که همسر (پوراندخت مهیمن) و فرزندش خانه اجاره‌ای را ترک کرده و به مکان نامعلومی رفته‌اند. همسرش نامه‌ای برای او گذاشته که اگر در این زمان (ماه مبارک رمضان) تغییر رفتار ندهد، باید او را طلاق بدهد و دیگر فرزندش را نخواهد دید. مراد تصادفی با سه دانشجو (مهدی سلوکی، مهدی امینی خواه، مهدی باقری) آشنا می‌شود و زندگیش دچار تغییر و تحولاتی می‌شود.
این سریال همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان هر شب ساعت23 از آنتن شبکه «شما» پخش می‌شود. تکرار این سریال در ۲ بامداد، 9صبح و ۱۶ روز بعد پخش می‌شود.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها