امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9238
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۵
تعداد بازدید: 165
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سخنگوی جنبش حماس در اظهاراتی تاکید کرد: جسارت رژیم صهیونیستی به ممانعت از بازدید کمیته حقیقت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سخنگوی جنبش حماس در اظهاراتی تاکید کرد: جسارت رژیم صهیونیستی به ممانعت از بازدید کمیته حقیقت یاب سازمان یونسکو از قدس اشغالی به این شیوه، نتیجه اقدام تاسف بار تشکیلات خودگردان به حذف طرح های محکومیت این رژیم در سازمان مذکور می باشد.

«فوزی برهوم» این اقدام رژیم صهیونیستی را به منزله گمراه ساختن افکار عمومی، تلاش برای سرپوش نهادن بر جنایت های خود علیه قدس و ساکنان آن و آثار و نشانه های اسلامی این شهر و محو هویت اسلامی و عربی آن و زیر پا گذاشتن احکام و تصمیمات سازمان های بین المللی و تحقیر آن ها و بی احترامی به وظایف و مسئولیت های آنان دانست.

برهوم خواستار مداخله فوری اتحادیه عرب، سازمان همکاری اسلامی و سازمان ملل به منظور تحمیل مجازات هایی قاطع و سازنده بر دشمن صهیونیستی و اعمال فشار بر این رژیم به منظور توقف جنایت های آن و نجات قدس و تمامی ملت فلسطین در این شهر و دیگر مناطق فلسطینی از بند ظلم و اشغالگری و سیاست های نژاد پرستانه و جنایتکارانه این رژیم شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، برهوم در ادامه افزود: زمانی که ما اقدام تشکیلات خودگردان به حذف طرح های محکومیت رژیم صهیونیستی در سازمان یونسکو را محکوم کردیم، رهبران این تشکیلات از ما خرده گرفته و مدعی شدند که ما چیزی از دیپلماسی نمی فهمیم. آن ها به گمان خود تاکید می کردند که با این کار توانسته ایم اجازه ورود کیمته حقیقت یاب بین المللی به قدس اشغالی را کسب کنیم.

سخنگوی جنبش حماس تشریح کرد: اکنون رژیم صهیونیستی به راحتی تعهدات خود و تصمیم مذکور را زیر پا گذاشته و از سوی دیگر، سازمان های بین المللی نیز آن را مورد پیگرد قرار نمی دهند، زیرا بنا بر موافقت تشکیلات خودگردان، این رژیم تا یک سال به خاطر جنایت هایی که مرتکب شده، در سازمان های بین المللی بازخواست نمی شود، بنابر این کاری از دست مقامات تشکیلات خودگردان در این زمینه ساخته نخواهد بود.

قرار بر این بود که کمیته حقیقت یاب سازمان یونسکو دیروز دوشنبه به منظور انجام تحقیقاتی در رابطه با طرح های یهودی سازی رژیم صهیونیستی در شهر قدس اشغالی پس از اقدام تشکیلات خودگردان به حذف طرح های محکومیت تل آویو در این سازمان به خاطر ارتکاب جنایت علیه قدس و ساکنان آن، از این شهر بازدید به عمل آورد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها