امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92396
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۵۲
تعداد بازدید: 42
علی‌اصغر شعاعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به فعالیت‌ها و برنامه‌های دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم اظهار کرد: این دانشگاه در ...

علی‌اصغر شعاعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به فعالیت‌ها و برنامه‌های دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم اظهار کرد: این دانشگاه در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم شرکت می‌کند و بخش آموزش و مشاوره بخش دانشگاهی نمایشگاه به این دانشگاه واگذار شده است.

وی خاطرنشان کرد: بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن از 26 شعبان شروع شده و تا 15 ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

معاون قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم یادآور شد: در بخش دانشگاهی غرفه‌ها بر اساس موضوعات مختلف تنظیم شده که این بخش در ساعات مختلف با حضور اساتید ممتاز کشور از جمله موسوی‌بلده، ابوالقاسمی، طوسی، یاری‌گل، بحرالعلوم و شعاعی در زمینه قرائت و حفظ و نیز دکتر امیدیانی در مبحث قرآن و علم برگزار می‌شود.

اکنون دانشگاه علوم و معارف قرآن دارای 17 دانشکده پایه و چهار دانشکده تخصصی در سراسر کشور در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است.

دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نیروی انسانی مهذب، متعهد و متخصص، برای تدریس، پژوهش و برنامه‌ریزی در زمینه علوم، فرهنگ و معارف قرآنی را تربیت می‌کند و نشر و ترویج علوم قرآنی و معارف اسلامی در پرتو مکتب اهل بیت (ع) را در دستور کار دارد.

ایجاد محیط مناسب برای بهره‌گیری از امکانات علمی و روش‌های تحقیقاتی و تبادل اطلاعات در داخل و خارج کشور و زمینه مناسب برای پژوهش‌های علمی و جمع‌آوری منابع و اطلاعات برای کشف حقایق و توسعه مرزهای دانش قرآنی در جهان از اهداف دیگری است که این دانشگاه پیگیری می‌کند.
انتهای پیام/78003/گ20
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها