امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9240
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۵
تعداد بازدید: 221
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از القدس العربی، «جمال الدره» اعلام کرد که برای همکاری و نبش قبر فرزندش جهت انجام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از القدس العربی، «جمال الدره» اعلام کرد که برای همکاری و نبش قبر فرزندش جهت انجام تحقیقات کمیته بین‌المللی حقیقت‌یاب به منظور اثبات شهادت فرزندش به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست، آمادگی دارد.

وی افزود که من با چشمان خود دیدم که گلوله از سوی اسرائیلی‌ها به سمت من و فرزندم شلیک شد اما هر سال در سالروز شهادت فرزندم اسرائیلی‌ها می‌گویند که الدره زنده است.

الدره 13 سال قبل در روزهای نخست آغاز انتفاضه الاقصی که با یورش «آریل شارون» نخست‌وزیر وقت رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی آغاز شد، در حالی که در پشت پدرش پناه گرفته بود به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

دو روز پیش «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی مضحک و عجیب موضوع شهادت محمد الدوره کودک فلسطینی در آغوش پدر خود را تکذیب کرده و مدعی شد که این کودک همچنان زنده است.

شهادت این کودک فلسطینی در آغوش پدرش که با شلیک گلوله های صهیونیست ها صورت گرفت، در سال 2000 موجی از خشم و نفرت را در میان افکار عمومی کشورهای عربی نسبت به اسرائیل ایجاد کرد.

نتانیاهو مدعی شد که اسرائیل کمیته‌ای دولتی را به ریاست موشه یعلون وزیر جنگ کنونی رژیم صهیونیستی ترتیب داده و این کمیته در سپتامبر سال 2012 گزارش خود را منتشر کرده است، این گزارش مدعی شده که ارتش اسرائیل هیچ مسئولیتی در مرگ محمد الدرة ندارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار