امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92412
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۹
تعداد بازدید: 117
العرب در گزارشی نوشت رژیم صهیونیستی سخت در تلاش است، توافق نهایی بین ایران و پنج بعلاوه یک برنامه موشکی ایران را نیز شامل شود.  

العرب در گزارشی نوشت رژیم صهیونیستی سخت در تلاش است، توافق نهایی بین ایران و پنج بعلاوه یک برنامه موشکی ایران را نیز شامل شود.

 

پایگاه اینترنتی روزنامه العرب چاپ لندن در گزارشی نوشت: گزارش‌های خبری از تحرکات اسرائیل در قبال متحدانب  غربی‌اش سه هفته قبل از اعلام رسمی توافق هسته‌ای بین ایران و قدرت‌های بزرگ حکایت دارد.

العرب نوشت: یک هیات عالیرتبه صهیونیست دیروز وارد آمریکا شد. این هیات می‌خواهد توافق هسته‌ای با ایران بر اساس فرمول خلع سلاح باشد و این توافق برنامه موشکی ایران را نیز شامل شود.

روزنامه یدیعوت احارانوت در نسخه اینترنتی اش نوشت: هیات اسرائیلی به ریاست "یووال اشتاینیتز" است  و چند شخصیت دیگر از جمله یوسی کوهن مشاور امنیت ملی، جرمی یسخروف مدیر کل امور راهبردی وزارت امور خارجه، سیما شاین رئیس بخش راهبردی وزارت امور راهبردی در این هیات حضور دارند.

این هیات با شماری از مقامات از جمله وندی شرمن معاون وزرات امور خارجه و بیل برنز معاون وزیر امور خارجه ملاقات کرد.

مقامات اسرائیلی در دیدارشان با مقامات آمریکایی مدعی شدند: توافق باید به شیوه خلع سلاح باشد که بتوان درباره ایران و سوریه اجرا کرد و به شیوه نظارت پیشنهادی نباشد.

منابع نزدیک به دوایر تصمیم گیری در اسرائیل ادعا کردند این توافق باید به برنامه موشکی ایران اشاره کند.

این گزارش می افزاید تل آویو تصمیم گرفت هیاتی که آن را به "هیات آخرین لحظه" توصیف کرد اعزام کند.

 

رژیم صهیونیستی با وقاحت تمام اصرار دارد  توافق باید به دنبال گزینه "غنی سازی صفر" باشد و اگر به ایران اجازه غنی سازی داده می شود باید زیر سه و نیم درصد باشد.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها