امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92419
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۸
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، شب گذشته -8 تیر- اولین قسمت از برنامه تلویزیونی ماه عسل روی آنتن رفت. در ابتدای برنامه گلچینی از برنامه‌های ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، شب گذشته -8 تیر- اولین قسمت از برنامه تلویزیونی ماه عسل روی آنتن رفت. در ابتدای برنامه گلچینی از برنامه‌های سال گذشته ماه عسل روی آنتن رفت و پس از آن علیخانی از مخاطبان خود خواست که شاهد تیتراژ جدید برنامه ماه عسال در رمضان 93 باشند. 

بنا بر این گزارش، هنوز دقایقی از پخش تیتراژ جدید نگذشته بود که برنامه به دلیل مشکلات فنی به مدت حدود 5 دقیقه قطع شد و آنتن شبکه سه به پخش تبلیغات تلویزیونی اختصاص یافت. پس از برقراری ارتباط مجدد علیخانی ضمن عذرخواهی از بینندگان برنامه‌اش تاکید کرد که امسال آمده‌ایم تا بترکانیم.

قسمت اول این برنامه که دکور امسال آن شبیه صدفی بود که باز و بسته می‌شد، اختصاص به پدر و مادر محمدطاها پسر بچه‌ای اختصاص داشت که سال گذشته از جلوی یک خوار و بار فروشی به سرقت رفته بود و مدت کوتاهی پس از اعلام علیخانی در برنامه اش، این کودک که به یک خانواده فروخته شده بود، پیدا شد.

در این قسمت مادر و پدر محمدطاها روایتی از دلشوره‌های خود در مدت 59 روز گم شدن فرزندانشان را عنوان کردند و محمدطاها که در طول یکسال گذشته بزرگتر شده و راه می‌رفت، در طول حضور پدر و مادرش به گشت زنی در دکور برنامه مشغول بود و توجهی هم به اطرافیان خود و آنتن زنده برنامه نداشت.

در ادامه و قسمت دوم مخاطبان با مادر شهید ایرج خرم‌جاه اختصاص داشت که تا سال گذشته گمنام بود و نشان دادن تصویر این شهید در برنامه ماه عسل منجر به پیدا شدن پیکرش شد. 

این مادر شهید در برنامه ماه عسل اعلام کرد که قصد داشتم پیکر فرزندم را از همدان به شهر خودم استان البرز منتقل کنم که به واسطه خوبی‌ها و محبت‌هایی که مردم همدان نسبت به فرزندم داشتند از این تصمیم منصرف شدم.

وی در این برنامه از محمدجواد زمردیان که باعث شد فرزندش مفقودالاثرش را بیابد به عنوان پسر خود نام برد و گفت که خدا را شکر می‌کنم یک پسر دیر دارم وگرنه تا به حال مرده بودم.

محمد جواد زمردیان که در سال 1365 اسیر شده بود، با پیدا شدن پیکر شهید گمنامی که شباهت بسیاری به او داشت در لیست شهدا قرار گرفت اما بعدها همراه با آزادگان به کشور بازگشت. برنامه ماه عسل با نمایش عکس شهیدی که به جای زمردیان به خاک سپرده شده بود، از بینندگان خواست تا چهره او را شناسایی کنند و درنهایت هویت این شهید شناسایی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها