امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92427
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۸
تعداد بازدید: 40
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حذف تیم ملی فوتبال کشورمان از رقابت‌های جام جهانی فوتبال برزیل اظهار داشت: قرار بر این بود که گزارش پرونده فساد در فوتبال بعد از جام جهانی آماده و ارائه شود.

وی اضافه کرد: تاریخ معینی برای زمان ارائه گزارش فساد در فوتبال مشخص نشده است، اما این گزارش تا حدود یک ماه دیگر باید ارائه شود.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس همچنین خاطرنشان کرد: اگر گزارشاتی پیرامون فساد و تبانی در رقابت‌های جام جهانی برزیل به دست کمیسیون برسد، در قالب این پرونده بررسی خواهیم کرد.

افضلی‌فرد با بیان اینکه نام‌های بزرگ و کوچک و تمام کسانی که در فساد و تبانی فوتبال نقش دارند حتما به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد، تصریح کرد: افراد زیادی هم به عنوان مطلع و هم به عنوان کسانی که از آنها گزارشاتی به کمیسیون رسیده بود به جلسات دعوت شده و توضیحات آنها را استماع کردیم.

به گزارش فارس پرونده فساد در فوتبال از سال گذشته در کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است.

مسئولیت این پرونده بر عهده حجت‌الاسلام حمیدرضا رسایی است که تاکنون وی و سایر اعضای کمیسیون جلساتی را در راستای این پرونده با مدیران، بازیکنان و داوران برگزار کرده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها