امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92431
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۸
تعداد بازدید: 46
سید محمد قاسم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه قرارداد عاملیت با بانک‌ها برای تسهیلات ...

سید محمد قاسم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه قرارداد عاملیت با بانک‌ها برای تسهیلات ریالی در بخش صنعت و معدن و نیز آب و کشاورزی منعقد شده است، اظهار داشت: این قراردادها در چارچوب نظام‌نامه پرداخت تسهیلات در سال جاری بوده که فعالان بخش خصوصی، تعاونی و موسسات عمومی غیر دولتی که علاقه‌مند به استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی هستند می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

قائم مقام رئیس صندوق توسعه ملی با بیان اینکه با 11 بانک در بخش صنعت و معدن قرارداد عاملیت برای پرداخت تسهیلات در سال جاری منعقد شده است، تصریح کرد: این موضوع طبق بند «ه» تبصره 5 قانون بودجه سال جاری انجام شده و بیشترین مبلغ قرارداد مربوط به بانک صنعت و معدن با قراردادی بالغ بر 500 میلیارد تومان است.

وی ادامه داد: همچنین بانک صادرات 300 میلیارد تومان، بانک پارسیان 200 میلیارد تومان، بانک رفاه کارگران 200 میلیارد تومان و بانک تجارت نیز 200 میلیارد تومان قرارداد عاملیت دارند.

قائم مقام رئیس صندوق توسعه ملی افزود: همچنین بانک‌های توسعه تعاون، ‌توسعه صادرات ایران، سامان و کارآفرین نیز هر کدام مبلغ 100 میلیارد تومان تسهیلات در این بخش پرداخت خواهند کرد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: همچنین بانک گردشگری و سینا هر کدام مبلغ 50 میلیارد تومان قرارداد عاملیت در بخش صنعت و معدن دارند.

قائم مقام رئیس صندوق توسعه ملی در خصوص قراردادهای بخش آب و کشاورزی طبق قانون بودجه سال جاری گفت: با 5 بانک در این راستا قرارداد عاملیت منعقد شده که بزرگترین و مهمترین آن بانک کشاورزی با مبلغ 600 میلیارد تومان است.

حسینی یادآور شد: در این راستا بانک رفاه کارگران 200 میلیارد تومان، بانک توسعه تعاون 100 میلیارد تومان و بانک‌های سینا و پست‌بانک هر کدام 50 میلیارد تومان قرارداد عاملیت دارند.

حسینی خاطرنشان کرد: قراردادهای بخش ریالی صندوق نیز طی قراردادهای جدید به‌روز می‌شود.

به گفته این مقام مسئول، همچنین به زودی قرارداد عاملیت تسهیلات ارزی صندوق با بانک‌های عامل تعیین خواهد شد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها