امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92447
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری در مورد پرونده اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی و روند رسیدگی به آن گفت: ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری در مورد پرونده اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی و روند رسیدگی به آن گفت: آنهایی که برایشان حکم حبس صادر شد در زندان به سر می‌برند برای تعدادی اعلام وصول شده، رد مال شده و برای برخی در حال مذاکره با بانک هستند تا حکمشان صادر شود.

اژه‌ای گفت: ‌برادر متهم اصلی به نام مهرگان که حکم آن صادر شده بود به دلیل اینکه در ایران حاضر نشد غیابی محاکمه شد،‌ تشریفات رسیدگی به پرونده رو به اتمام است و برای اجرا رفته است.

وی افزود: برای اموال مهرگان شناسایی در حال انجام است و از متهمان بانک ملی 22 نفر محاکمه شده، حکم قطعی صادر شده و به اجرای احکام رفته است.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: فردی که در این پرونده فراری بود و به ایران مسترد شده بود، پرونده‌اش در حال تکمیل شدن است.

اژه‌ای گفت:‌پرونده دو تا سه نفر از کسانی که در این زمینه محکوم شده بودند و محکوم به جزای نقدی، رد مال و حبس شده بودند به تازگی برخی از آنها تقاضای آزادی مشروط داشتند که 3 نفر زن بوده‌اند.

اژه‌ای گفت: این افراد مدتی است بخشی از حبس خود را گذرانده‌اند، بنابراین به دلیل همکاری آنها و شرایط خاص خانواد‌گیشان اگر مشمول آزادی مشروط شوند، احتمالاً آزادی آنها پذیرفته می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها