امروز : چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 26
۲۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92453
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، شیخ «خالد البطش» یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی تمام ملت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، شیخ «خالد البطش» یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی تمام ملت فلسطین را به آمادگی برای درگیری احتمالی پیش رو فرا خواند.

شیخ البطش گفت: با تمام صراحت و به صورت علنی همگان را به ضرورت آمادگی برای  مقابله با رژیم اشغالگر قدس در رویارویی آینده که در حال حاضر تشدید اوضاع نشان از آن دارد و وارد مرحله خطرناکی شده است دعوت می‌کنم.

وی در مورد تهدیدات صهیونیستی در نوار غزه و کرانه باختری گفت که این تهدیدات برای ملت ما جدید نیست و از زمان ناپدید شدن سه اسرائیلی (22خردادماه) در الخلیل همچنان ادامه دارد و بارها به کرانه باختری و الخلیل حمله شده است.

البطش در ادامه افزود: اما این تهدیدات باعث ترس ما نمی‌شود و اصول ما را تغییر نمی‌دهد ما در هر حال ثابت‌قدم، محکم و استوار هستیم و با هر گونه اقدام «اسرائیل» مقابله می‌کنیم ، ما در پاسخ به این جنایات در صبح و شب کاملا صاحب حق هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار