امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92474
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۰
تعداد بازدید: 61
سایت خبری انصار حزب‌الله نوشت: هفته نامه «یالثارات» پس از گذشت 5.5 ماه از صدور رای توقیف از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات، توسط مرجع قضایی از تمام ...

سایت خبری انصار حزب‌الله نوشت: هفته نامه «یالثارات» پس از گذشت 5.5 ماه از صدور رای توقیف از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات، توسط مرجع قضایی از تمام اتهامات وارده تبرئه شد.

 با گذشت 5 ماه و نیم از زمان توقیف یالثارات الحسین (ع) بالاخره در تاریخ دوم تیر ماه سال جاری، برائت این هفته‌نامه از تمام موارد اتهامی طرح شده از سوی هیات نظارت بر مطبوعات، توسط بازپرس شعبه دوازدهم دادسرای فرهنگ و رسانه اعلام شد.

یالثارات به زودی به روی پیشخوان دکه‌های مطبوعاتی و مصلاهای برگزاری نماز جمعه بازخواهد گشت.

هفته نامه «یالثارات الحسین» 17 دیماه 1392 با رای هیئت نظارت بر مطبوعات و به استناد بندهای 8 و 11 ماده 6 قانون مطبوعات و بر اساس تبصره ماده 12 آن قانون، توقیف و پرونده تخلفاتش جهت رسیدگی به مرجع قضایی ارسال شد.

بند 8 ماده 6 قانون مطبوعات، ناظر بر «افترابه مقامات، نهادها، ارگان‌ها و هر یک از افراد کشور و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی که حرمت شرعی دارند، اگر چه از طریق انتشار عکس یا کاریکاتور باشد» و بند 11 همین ماده هم ناظر بر «پخش شایعات و مطالب خلاف واقع ویا تحریف مطالب دیگران» است. 

 

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه ها می باشد وخبر گزاری فارس صرفا آن را باز نشر کرده است

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها