امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92495
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
موید حسینی‌صدر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: انتخابات در عین حال که نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و جمهوری اسلامی ...

موید حسینی‌صدر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: انتخابات در عین حال که نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و جمهوری اسلامی ایران به عنوان مردمی‌ترین حکومت در منطقه محسوب می‌شود باید توجه شود که انتخابات زمان خاصی دارد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات در واقع مانع دیکتاتوری است و مشارکت مردم را به شکل قابل قبولی فراهم می‌کند، ادامه داد: فضای کشور نباید خیلی زود انتخاباتی شود.

وی افزود: وقتی فضای کشور زودتر از موقع انتخاباتی می‌شود تمام کارهای اجرایی و خدمت‌رسانی به مردم آسیب می‌بیند و استخدام‌ها و انتصاب‌ها تحت تاثیر قرار می‌گیرد به طوری که توازن کشور از بین می‌رود.

حسینی‌صدر تصریح کرد: متاسفانه فضای کشور به سمت انتخاباتی شدن پیش می‌رود در حالی که حدود دو سال از عمر مجلس فعلی باقیمانده و تقریبا 20 ماه به انتخابات باقی است و نباید به این زودی فضای کشور انتخاباتی شود.

وی اضافه کرد: این موضوع مانع ایجاد می‌کند و قانونا، شرعا و وجدانا کار صحیحی نیست به خصوص برخی از مسئولان در حال ترتیب دادن برنامه‌های انتخاباتی هستند و از طرفی افرادی با ثروت‌های بادآورده مشغول کارهای تبلیغاتی هستند.

حسینی صدر خاطرنشان کرد: از طرف دیگر سال‌های گذشته فسادهای مالی گسترده‌ای در کشور اتفاق افتاده و مشکلاتی که در تجارت نفت بوده و افرادی پول بادآورده خرج می‌کنند.

وی گفت: انتظار بر این است نهادهای ارزشی و افراد متدین و دلسوز در مرحله نخست اجازه ندهند کشور ما به آفت انتخابات‌زدگی مبتلا شود و هر لحظه عده‌ای در تدارک انتخابات باشند چراکه انتخابات زمان و قانون دارد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید به افرادی که سوءاستفاده مالی دارند فرصت داده شود، ادامه داد: کشور به آرامش و تجربه و افرادی که مردمی باشد نیاز دارد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ساده‌زیستی و پرهیز از اشرافی‌گری و ثروت‌اندوزی، اظهار داشت: امروز جریان کشور برعکس می‌شود به طوری که عده‌ای از افرادی که یک شبِ ثروتمند شدند و جریان‌های افراطی که نیت آن‌ها مورد سوال است فعال شده‌اند.

حسینی صدر افزود: انتظار بر این است نهادهای مختلف که در این زمینه مسئولیت دارند و نهادهای ارزشی با انتخاباتی کردن جامعه مقابله کنند تا انتخابات به موقع آغاز شود چراکه انتخابات‌زدگی نیروی کشور را به تحلیل می‌برد.
انتهای پیام/61005/صا30/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها