امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92505
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
متین منتظمی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: ...

متین منتظمی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: دانشگاه‌ها بزرگترین مراکز برای حرکت در راستای تربیت فرهنگی هستند، حرکت‌های جناحی در دانشگاه، بصیرت دانشجو را کم سوتر می‌کند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز اظهار داشت: دانشگاه‌ها بهترین و بزرگترین بستر برای تربیت فرهنگی نیروهای کارآمد نظام هستند، غفلت از این موضوع در دانشگاه می‌تواند جوانان کشور را متضرر کند.

وی با اشاره به لزوم مدیریت صحیح در حوزه فرهنگی وزارت علوم و دوری از حرکت‌های جناحی افزود: دانشگاه نباید محل حرکت‌ها و جولان‌های جناحی باشد، وظیفه وزارت علوم فضاسازی بهینه برای تربیت نیروهای متخصص و متعهد است و هر قدمی که در این راه، اشتباه برداشته شود جامعه را به سمت پرتگاه خواهد برد.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز گفت: استفاده از افراد وابسته به جناح‌های خاص در وزارت علوم در دولتی که با نام فراجناحی عرصه را به دست گرفته، عملکردی غیر قابل تصور از شعار اعتدال و فراجناحی است.

منتظمی ادامه داد: وزیرعلوم باید پاسخگوی بحث‌های انتصابات افراد باشد چرا که دولت فراجناحی باید از وابسته بودن به جناح‌های خاص دوری کند.

وی در پایان ضمن اشاره به حضور جریان خاص در فضای وزارت علوم گفت : تربیت فرهنگی دانشجویان، اولویت وزارت علوم است و این وزارتخانه نباید درگیر حرکت‌های جناحی در سطح دانشگاه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار