امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92512
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی که عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد در این جلسه با اشاره به وضعیت مطالبات غیرجاری شبکه بانکی کشور، بر لزوم شناسایی عوامل ایجادکننده تسهیلات غیرجاری در نظام بانکی تاکید کرد و گفت: باید عوامل داخل و خارج از نظام بانکی که منجر به ایجاد تسهیلات غیرجاری شده شناسایی و راهکارهای پیشگیری و مقابله با آن مشخص شود.

معاون اول رئیس جمهور همچنین با اشاره به اهمیت موضوع زمین خواری و تخلفات صورت گرفته در تخصیص ارز مرجع و مبادلاتی طی سالهای گذشته، خواستار تمرکز هرچه بیشتر ستاد بر این موضوعات شد و افزود: ضروری است این موضوعات پراهمیت در دستور کار جلسات آتی قرار گیرد تا نسبت به جلوگیری از بروز تخلفات در این زمینه اقدام شود.

در این جلسه نماینده بانک مرکزی گزارشی در خصوص آخرین وضعیت تسهیلات غیرجاری شبکه بانکی کشور، ساماندهی مطالبات معوق شبکه بانکی و اقدامات صورت گرفته در خصوص مشتریان بدحساب کلان ارائه کرد.

معاون اول قوه قضاییه، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، وزرای اطلاعات، دادگستری، امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل بانک مرکزی، دادستان تهران، رئیس کل دیوان محاسبات کشور و شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست حضور داشتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها