امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92515
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 28
سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، در مورد پیک‌های ترافیکی در ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ...

سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، در مورد پیک‌های ترافیکی در ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: پیک ترافیک صبحگاهی در ایام ماه مبارک رمضان با یک ساعت تغییر در اکثر محورها روبرو بوده است؛ بدین صورت که از ساعت 6 به ساعت 7 تبدیل شده و متناسب با حجم سفر تا ساعت 9 خاتمه می‌یابد؛ البته در برخی از معابر بزرگراهی نیز تا  ساعت  10 ترافیک صبحگاهی ادامه دارد.

معاون ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از ساعت 10 به بعد ترافیک محورها به حالت عادی برگشته و این وضعیت ظهر هنگام بعد از وقت اداری به دلیل حجم سفری که به واسطه بازگشت ایجاد می‌شود بالا می‌رود اما نه به اندازه صبح‌ها چرا که افراد به تناوب در محورها تردد می‌کنند و ترافیک ایجاد شده حجم کمتری داشته و قابل کنترل است.

سرهنگ حسینی تصریح کرد: بار ظهرگاهی که تمام می‌شود از ساعت 14-15 تا نزدیک ساعت 18-19 بعداز ظهر بار خلوتی را شاهد هستیم که شروع  پیک ترافیک را می‌توان بعد از آن و در حواشی اذان مغرب و حتی بعد از آن دانست.

این مقام انتظامی افزود: از ساعت 21 به بعد در مناطق شمالی ، مرکزی، شرقی و برخی مناطق غربی بار شامگاهی بعد از افطار را شاهدیم که این بار شامگاهی نسبت به روزهای قبل از ماه رمضان حجمش بیشتر است.

معاون ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با توجه به پیک و گره‌های ترافیکی ایجاد شده در زمان افطار به شهروندان توصیه کرد که حداقل نیم‌ساعت مانده به افطار برای سفر درون‌شهری از خانه خارج شوند تا هم حوصله، آرامش و صبر بیشتری داشته باشند و هم در گره‌های ترافیکی معطل نشوند.

وی خاطرنشان کرد: افراد با مدیریت زمان سفر درون‌شهری خود می‌توانند بدون دغدغه و عصبانیت و با رعایت حقوق خود و دیگران با آرامش به مقصد خود رسیده و افطار کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها