امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92516
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، عبدالرضا آقاخانی اظهار کرد: مأموران فرماندهی انتظامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، عبدالرضا آقاخانی اظهار کرد: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا در عملیاتی ویژه حین کنترل خودروهای عبوری در ایست و بازرسی شهید امامی این فرماندهی به یک دستگاه کامیون کانتینر‌دار که از شیراز عازم تهران بود، مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران طی هماهنگی با مقام قضایی از خودروی مذکور بازدید به عمل آوردند که در این عملیات تعداد دو میلیون 369 نخ سیگار خارجی قاچاق به همراه یک‌هزار و 695 دستگاه تجهیزات دریافت از ماهواره کشف و دو نفر در این رابطه دستگیر شدند.

این مقام مسئول همچنین از توقیف دو محموله کالای قاچاق دیگر در این ایست و بازرسی خبر داد و گفت: در دو عملیات جداگانه دیگر نیز مأموران از دو دستگاه کامیون که یکی از آن‌ها از عسلویه و دیگری از شیراز عازم تهران بودند کالاهایی شامل 178 کیلو پودر نیروزا، 135 دستگاه گوشی تلفن همراه، 345 عدد شارژر و کیف تبلت، یک هزار تخته پتو و 20 دستگاه فتوکپی که همگی آن‌ها خارجی و فاقد مجوز لازم از گمرک بوده و به صورت قاچاق بارگیری شده بودند کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ارزش قیمتی کالاهای کشف شده را بیش از دو میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار کرد: در این رابطه هر دو کامیون توقیف و رانندگان آن‌ها دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

آقاخانی با بیان اینکه ورود کالاهای قاچاق باعث ضربه وارد شدن به اقتصاد کشور، ایجاد بیکاری و پدیدآمدن آسیب‌های اجتماعی می‌شود، گفت: نیروی انتظامی استان اصفهان در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد، برخورد با ورود کالاهای قاچاق را در دستور کار ویژه خود قرار داده و با تمام تلاش سعی می‌کند تا مسیرهای این استان را برای قاچاقچیان کالاهای خارجی ناامن کند.

انتهای پیام/2301/ب/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها