امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92522
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، داود عبدالمالکی گفت: با تلاش کارکنان پلیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، داود عبدالمالکی گفت: با تلاش کارکنان پلیس بهارستان شاهد مبارزه شدید با عاملان تهیه و توزیع و مصرف مواد مخدر در این شهرستان هستیم.

وی ادامه داد: با کشف 338 کیلوگرم مواد مخدر سنتی و بیش از 75 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در سه ماه نخست سال جاری توسط کارکنان این فرماندهی نسبت به مدت مشابه سال قبل 834 درصد افزایش کشف مواد مخدر را شاهد هستیم.

این مقام انتظامی افزود: ماموران انتظامی در ماه جاری با اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی موفق به کشف 344 کیلوگرم تریاک و بیش از 75 کیلوگرم مرفین شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در ادامه از دستگیری عاملان توزیع سیگار قاچاق خبر داد و خاطرنشان کرد: ماموران مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی با اطلاع از اقدامات فردی سودجو در خصوص توزیع سیگار قاچاق در شهرک اورین پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با تشکیل تیمی منسجم، پس از کار وسیع اطلاعاتی موفق به شناسایی متهم به نام «الف - ق» شدند که اقدام به توزیع سیگارهای خارجی قاچاق می‌کرد و در یک عملیات منسجم وی را دستگیر کردند.

عبدالمالکی خاطرنشان کرد: با هماهنگی مقام قضایی و در بازرسی از مغازه متهم بیش از 6 هزار و 320 نخ سیگار خارجی کشف و متهم دستگیر شد.

انتهای پیام/2302/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار