امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۰۳:۲۶
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92523
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 5
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وحید قبادی‌دانا با بیان اینکه نشست جوانان جمعیت‌های عضو منطقه منا، چهارم و پنجم تیر در بیروت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وحید قبادی‌دانا با بیان اینکه نشست جوانان جمعیت‌های عضو منطقه منا، چهارم و پنجم تیر در بیروت پایتخت لبنان برگزار شد افزود: سعید بابایی معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان به عنوان نماینده هلال احمر ایران در این نشست حضور یافته بود.

وی ادامه داد: در این نشست استراتژی‌های دستیابی به شعارهای اصلی فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر در حوزه جوانان با محورهای جوانان به عنوان مدیران، جوانان به عنوان بهره‌گیران و جوانان به عنوان داوطلبان بررسی شد.

به گفته وی در نشست یاد شده، محورهای کاری جمعیت‌های عضو منطقه منا در حوزه جوانان برای سال‌های 2014 و 2015 میلادی نیز به تصویب رسید.

وی افزود: در این نشست که با حضور نمایندگان جوانان کشورهای منطقه شمال آفریقا، خاورمیانه و خلیج فارس تشکیل یافته بود، پس از تصویب سرفصل‌های کاری، از بین نمایندگان حاضر، 6 کشور به عنوان تیم هماهنگی جوانان منطقه منا انتخاب شدند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر هماهنگی در حمایت و اقدامات مشترک اعضای شبکه جوانان منا، تسهیل ارتباط میان سطوح بین‌المللی فدراسیون و جمعیت‌های ملی و انجام اقدامات مقتضی به منظور بهبود جنبه‌های استمرار و پایدار تلاش‌های شبکه جوانان منا را وظیفه کمیته هماهنگی جوانان منطقه منا عنوان کرد.

وی گفت: جمعیت ملی کشورهای جمهوری اسلامی ایران و لبنان از منطقه خاورمیانه، بحرین و یمن از منطقه خلیج فارس و مصر و تونس از منطقه شمال آفریقا به عنوان کشورهای عضو کمیته هماهنگی جوانان منا انتخاب شدند.

به گزارش فارس، برخی از مباحث این گردهمایی به دلیل انفجار انتحاری در هتل نزدیک به محل برگزاری نشست، به زمان دیگری موکول شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار