امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92524
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد به نقل از پایگاه خبری پلیس، خدامراد کبکی گفت: در پی شکایت یک شهروند به پلیس آگاهی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد به نقل از پایگاه خبری پلیس، خدامراد کبکی گفت: در پی شکایت یک شهروند به پلیس آگاهی استان مبنی بر کلاهبرداری یک قطعه زمین با اسناد جعلی، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: فردی با معرفی چندین شهود و تنظیم قولنامه و جعل امضاء شاکی پرونده، یک قطعه زمین به مساحت 500 مترمربع به ارزش سه میلیارد ریال خریداری و آن را به دیگری فروخته است.

کبکی تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و احتمال انجام کلاهبرداری‌های دیگر از سوی متهم به همین شیوه، اکیپی از ماموران پلیس آگاهی پس از به دست آمدن مشخصات کلاهبردار با انجام اقدامات اطلاعاتی و مراجعه به سوابق محل اختفای وی در شهرستان خرم‌آباد مورد شناسایی قرار گرفته و دستگیر شد.

وی گفت: در تحقیقات تکمیلی از شاکی و بازجویی از متهم دستگیر شده مشخص شد که متهم با جلب اعتماد خریداران زمین‌های مسکونی را فروخته و در قبال فروش آنها، از هر خریدار مبالغ هنگفتی دریافت کرده است.

کبکی با بیان اینکه از این متهم تاکنون مبلغ سه میلیارد ریال کلاهبرداری کشف شده است، افزود: این کلاهبردار با قرار صادره روانه زندان شد.

انتهای پیام/2304/الف/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها