امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92526
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت این اتحادیه، گفت: همزمان با آغاز تابستان، ایام ماه مبارک رمضان را در پیش داریم که در این ایام برنامه‌های قرآنی شامل مسابقات و برگزاری مراسم‌های انس با قرآن، اعتکاف دانش‌آموزی و اطلاعات پیامکی برای دانش‌آموزان پیش‌بینی شده است.

علامتی با بیان اینکه «فرزندان رمضان» شعار ماه مبارک رمضان امسال اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است، اضافه کرد:

برگزاری سلسله همایش‌ها و مسابقات دانش‌آموزی، سبک زندگی اسلامی و سلسله‌ همایش‌های بزرگداشت مفاخر استان‌ها به صورت بومی در ایام تابستان برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ادامه داد: حضور فعال دانش‌آموزان در ایام دهه کرامت و حضور در مساجد کنار مدارس و محله و اجرای برنامه‌هایی با هماهنگی امور مساجد را از دیگر برنامه‌های این اتحادیه است.

علامتی به برگزاری همایش‌های ضد صهیونیستی همزمان با پایان ماه مبارک رمضان و روز قدس در سراسر کشور خبر داد و گفت:‌ این همایش‌ها به صورت دانش‌آموزی برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است برنامه‌های اوقات فراغت تابستانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از ۲۲ خرداد آغاز شده است و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها