امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92527
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حیدر عباس‌زاده در تشریح جزییات دستگیری عاملان دو قتل در دیر و بوشهر گفت: اوایل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حیدر عباس‌زاده در تشریح جزییات دستگیری عاملان دو قتل در دیر و بوشهر گفت: اوایل بامداد هشتمین روز تیرماه پلیس از وقوع یک فقره حادثه فوت بر اثر ضربات چاقو در شهر بوشهر اطلاع بدست آوردیم که بلافاصله موضوع در دست بررسی قرار گرفت. در بررسی‌های دقیق‌تر مشخص شد که مقتول با هویت (منصور )بر اثر ضربات چاقو جان خود را از دست داده و تحقیقات فنی پلیس در راستای کشف قتل آغاز شد.

فرمانده انتظامی بوشهر گفت:  پلیس در تحقیقات خود به برادر 32 ساله مقتول مشکوک و او را تحت نظر قرار داد، پس از جمع‌آوری مدارک و مستندات لازم متهم احضار و تحت بازجویی قرار گرفت. در بازجویی‌های فنی و پلیسی این متهم به قتل برادرش با ضربات چاقو اعتراف و علت قتل را اعتیاد مقتول عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر همچنین از دستگیری عامل قتل زن 22 ساله‌ای به هویت مریم در شهر دیر خبر داد و بیان کرد: جسد این مقتول در حالی که از ناحیه زیرگلو و زیر چشم به‌وسیله چاقو بریده و سپس به قتل رسیده بود در محل دفن زباله‌های شهرداری در جاده کمربندی دیر کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی صحنه قتل و جمع‌آوری مدارک لازم پلیس به شوهر 30 ساله مقتول به هویت حسن تبعه افغانستان مشکوک و وی را احضار و تحت بازجویی قرارداد.این متهم ضمن اعتراف به قتل همسر خود به کمک برادرش علت آن را مسائل خانوادگی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی بوشهر با بیان اینکه برادر قاتل نیز به اتهام همدستی در قتل دستگیر شده است، اضافه کرد: هر دو قاتل پس از تحقیقات لازم تحویل مرجع قضایی و از آن طریق روانه زندان شدند.

انتهای پیام/66006/خ30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها