امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92535
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در ادامه نشست خبری خود در پاسخ به این سؤال که آیا بر ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در ادامه نشست خبری خود در پاسخ به این سؤال که آیا بر اساس اظهارات رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قانون آئین دادرسی تیر خلاصی برای مبارزه با مواد مخدر است،‌ گفت:‌ ما به عنوان دستگاه قضایی هر قانونی که از مجلس گذشته را به تصویب شورای نگهبان رسیده باشد را اجرا می‌کنیم.

وی افزود: ‌اگر ابهام و اشکالی باشد سعی می‌کنیم آن را اصلاح کنیم.

وی در خصوص قانون آئین دادرسی جدید گفت: به نظر می‌رسد در این قانون در مورد جرائم سازمان یافته، جرائم خشن، جرائم امنیتی و موضوعات مربوط به مواد مخدر ممکن است مشکلاتی به وجود بیاورد که قوه قضائیه فعلا در حال بررسی اشکالات است.

وی با تاکید بر اینکه اگر مشکلات عمده باشد تصمیم لازم را مجلس اتخاذ می‌کند، گفت: تا آن زمان قوه قضائیه خود را مکلف به اجرای قانون می‌داند.

در ادامه نشست خبرنگاری گفت: یکی از نمایندگان مجلس رئیس‌جمهور را متهم به جاسوسی فقهی کرده است آیا مدعی‌العموم در این زمینه ورود پیدا نمی‌کند که اژه‌ای گفت: من مطلب را نشنیدم اما اگر توهین باشد دادستان حتما ورود پیدا می‌کند، موضوع را باید از دادستان تهران پیگیری کنم.

وی در خصوص اخباری که پیرامون مفقود شدن مدیر مسئول روزنامه مغرب منتشر شده، گفت: اصلا چنین موضوعی صحت ندارد وی نه بازداشت شده نه مفقود شده بلکه تصادفی کرده و به بیمارستان منتقل شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها