امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92543
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سید رسول صمدی بعد از ظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به گزارش‌های مردمی مبنی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سید رسول صمدی بعد از ظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به گزارش‌های مردمی مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی توزیع مواد مخدر در استان اظهار کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر موضوع مذکور را پیگیری کرد.

وی از تحقیقات ماموران عملیات ویژه پلیس خبر داد و افزود: ماموران پلیس از انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر توسط فرد مذکور به گیلان مطلع شدند.

صمدی با بیان اینکه قاچاقی مذکور به همراه اعضای باند مواد مخدر قاچاق در یک مرحله عملیات با همکاری پلیس رودبار دستگیر شدند، تصریح کرد: متهم قصد داشت در پوشش خانواده مواد مخدر را با یک دستگاه خودروی سواری از اصفهان به گیلان منتقل کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان به کشف 29 کیلوگرم حشیش و 2 کیلو و 450 گرم تریاک از زیر روکش خودروی سواری متعلق به قاچاقچیان مذکور اشاره کرد و گفت: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

وی در ادامه از کشف 450 گرم ماده روانگردان شیشه و دستگیری سه نفر قاچاقچی در یک عملیات خبر داد و یادآور شد: سه ماهه امسال پلیس مواد مخدر گیلان 16 درصد افزایش کشف مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

صمدی شماره تلفن 128 پلیس مبارزه با مواد مخدر را آماده دریافت اخبار و گزارش‌های مردمی به صورت شبانه‌روزی اعلام کرد و افزود: امسال پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان 57 درصد افزایش انهدام باند قاچاق نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به وجود 50 هزار نفر معتاد شناسنامه‌دار در استان، اظهار کرد: تعداد دو هزار نفر معتاد در رشت شناسایی شدند.

وی آموزش در حوزه پیشگیری را حائز اهمیت خواند و بیان کرد: سال گذشته 50 هزار نفر ساعت آموزش توسط پلیس گیلان در زمینه پیشگیری انجام شده است.

انتهای پیام/84001/ت30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها