امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92546
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، سردار رهام‌بخش حبیبی اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، سردار رهام‌بخش حبیبی اظهار کرد: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اقدامات دقیق اطلاعاتی و بهره‌گیری از منابع خبری، از قصد یک باند قاچاق مواد مخدر برای انتقال محموله خود به داخل کشور آگاه و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، به پوشش کامل نوار مرزی پرداختند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان ادامه داد: قاچاقچیان که قصد داشتند به وسیله دو دستگاه خودرو تویوتا مواد مخدر را وارد کشور کنند با واکنش به موقع مرزداران، خود را در محاصره نیروهای عملیاتی مرزبانی دیدند و به سمت ماموران تیراندازی کردند اما سرانجام مرزداران با پاسخی کوبنده، آنها را مجبور به عقب‌نشینی کرده و توانستند محموله را از چنگال آنها خارج سازند.

این مسئول بیان کرد: مرزداران پس از توقیف هر دو خودرو متعلق به قاچاقچیان، در پاکسازی منطقه و بازرسی آنها موفق شدند مقدار 615 کیلو و 600 گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کنند.

وی در پایان ضمن قدردانی از نقش مؤثر و همکاری خوب مرزنشینان با مرزداران در برقراری امنیت پایدار و حراست از مرزهای سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: مرزداران و دریابانان استان با پاسداری از مرزهای جنوب شرقی کشور، منطقه را برای فعالیت سوداگران مرگ ناامن و با هرگونه تجاوز به مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/75009/غ/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها