امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92548
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارس‌آباد عصر امروز در جریان دستگیری این سارقان در جمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارس‌آباد عصر امروز در جریان دستگیری این سارقان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو نفر از اعضای این باند سرقت که به شکل ماهرانه و با استفاده از فعالیت اقتصادی و خرید و فروش اجناس در روستاها اقدام به این کار می‌کردند، دستگیر شده و تحویل مقامات قضایی شدند.

محمد جوانشیر تصریح کرد: ما با مراقبت‌ها و پیگیری‌هایی که انجام دادیم به دنبال شکایت تعدادی از روستاییان که از سرقت اموال خود شاکی بودند ما یک باند چندین نفره را که از طریق یک دستگاه وانت‌بار اقدام به سرقت لوازم خانگی روستاییان می‌کردند و در پوشش فروشندگان وسایل مختلف به روستاها مراجعه می‌کردند، موفق به کشف این سرقت عجیب شدیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: از سارقان یک قبضه کلت، دو دستگاه اسلحه شکاری، مقدار زیادی از وسایل و لوازم خانگی،‌ گیرنده ماهواره و همچنین برخی دیگر از اقلام سرقتی به دست آمد که تلاش برای دستگیری دیگر اعضای این باند ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، فرمانده هنگ مرزی شهرستان بیله‌سوار با قدردانی از ساکنان روستاهای مختلف پارس‌آباد که در اطلاع‌رسانی و دستگیری اعضای این باند همکاری نزدیکی را با پلیس داشتند، اضافه کرد: ما در یک غافلگیری اعضای این باند را که به شکل شبانه از منازل روستاییان سرقت می‌کردند به همراه چندین دستگاه خودرو و همچنین وسایل سرقتی و قاچاق کشف و ضبط شد تا پرونده برای گذراندن مراحل مختلف به مراجع قضایی ارجاع داده شود.
انتهای پیام/62003/ش20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها