امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92551
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، احمد نصرتی عصر امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار داشت: تا پایان سال 1394 گلستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، احمد نصرتی عصر امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار داشت: تا پایان سال 1394 گلستان باید 4 هزار و 805 تخت بستری داشته باشد و این در حالی است که مراکز دولتی، تأمین اجتماعی و بخش خصوصی در مجموع یک‎هزار و 750 تخت دارند.

وی با بیان اینکه تا وضعیت مطلوب فاصله زیادی وجود دارد، تصریح کرد: با تلاش‎هایی که در این بخش صورت گرفته وضعیت در آینده بهبود پیدا خواهد کرد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی گلستان از پیگیری 11 پروژه خبر داد و افزود: از این تعداد دو پروژه در بخش بستری است که 200 تخت به بیمارستان‎های تامین اجتماعی استان افزوده شد که یکصد تخت به بیمارستان خاتم‎الانبیاء گنبدکاووس و یکصد تخت به بیمارستان حکیم جرجانی گرگان افزوده شده است.

نصرتی خاطرنشان کرد: با وضعیت به وجود آمده از 300 تخت در تأمین اجتماعی به 500 تخت ارتقا پیدا کرده‎ایم.

وی با بیان اینکه 9 مرکز در بخش سرپایی در حال پیگیری است، یادآور شد: مرکز فوق تخصصی حکیم جرجانی که بیش از 8 هزار متر با امکاناتی حدود 16 میلیارد تومان سرمایه‎گذاری از سوی سازمان تامین اجتماعی بوده است در هفته تامین اجتماعی راه‎اندازی خواهد شد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی گلستان از راه‎اندازی کلینیک تخصصی تأمین اجتماعی در آزادشهر خبر داد و یادآور شد: این مرکز در هفته تامین اجتماعی راه‎اندازی خواهد شد و در هفته دولت به همراه این دو پروژه تعداد چهار پروژه دیگر افتتاح و راه‎اندازی می‎شوند.

نصرتی، نوید خبرهای خوش برای 700 هزار بیمه شده تأمین اجتماعی و مراکز درمانی استان داشت و عنوان کرد: تا پایان سال 92 تمام طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی به جز یک‎هزار و 200 مرکز تسویه حساب کامل از طریق اسناد پزشکی استان انجام شده است.

وی در پایان بیان کرد: بیش از 800 قلم داروی جدید در تعهدات سازمان تامین اجتماعی ایجاد شده است که این تعهدات در حال اجراست.
انتهای پیام/83001/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها