امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9256
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۵
تعداد بازدید: 197
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی «پرس تی وی»، هزاران نفر از کارمندان بهداشت و درمان ایالت «کالیفرنیا» آمریکا در نظر دارند با هدف به ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی «پرس تی وی»، هزاران نفر از کارمندان بهداشت و درمان ایالت «کالیفرنیا» آمریکا در نظر دارند با هدف به تصویر کشیدن خشم و نارضایتی خود از کاهش عمده تعداد کارمندان و بودجه بخش پزشکی که انتظار می رود منجر به تاخیر در اعمال جراحی و پر شدن اتاق های اورژانس شود، اعتصاب کنند.

بر اساس این خبر، برآورد شده است که 13 هزار نفر از کارمندان بخش درمان در 5 مرکز پزشکی کالیفرنیا از جمله پرستاران و تکنولوژیست های بخش رادیولوژی در این اعتصاب کاری که قرار است در اعتصاب کاری که قرار است ساعات پایانی امروز سه شنبه و با هدف جلب توجه مقامات مربوطه به کاهش های بدون ملاحظه بودجه و کمبود شدید کارمندان بخش درمان برگزار شود، شرکت کنند.

علاوه بر این، حدود 3 هزار و 400 نفر از داروسازان، روانشناسان، مددکاران، دانشمندان آزمایشگاهی بیمارستان های دولتی نیز متعهد شده اند که در تاسیسات پزشکی مستقر در شهرهای مختلف آمریکا از جمله «لس آنجلس»، «سان فرانسیسکو»،‌ «سن دیگو»، اعتصاب کاری کنند.

گزارش های منتشر شده نشان می دهد که اعتصاب کاری این کارمندان بخش درمان در آمریکا به این دلیل صورت می گیرد که آنها از سپتامبر سال گذشته میلادی تاکنون بدون انعقاد قرارداد مشغول کار هستند.

خبر برنامه ریزی برگزاری این تظاهرات در شرایطی گزارش می شود که هئیت کارگران کالیفرنیا از یک قاضی در این ایالت خواسته اند تا در این بین مداخله کند و حکم بازگشت کارمندان بخش بهداشت و درمان به سر کارشان را صادر کند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها