امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92565
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگارخبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، دفتر مطبوعاتی شورای وزیران افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد: نشست ...

به گزارش خبرنگارخبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، دفتر مطبوعاتی شورای وزیران افغانستان با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد: نشست شورای وزیران این کشور به سرپرستی حامد کرزی برگزار شد که رئیس جمهور افغانستان بار دیگر به برگزاری زمان مراسم تحلیف رئیس جمهوری منتخب در پنجم عید سعید فطر (11 مردادماه)‌ تاکید کرد.

بر اساس این اطلاعیه، حامد کرزی گفت: دوران کاری‌ام در یازدهم مرداد پایان می‌یابد و رئیس جمهور منتخب در این روز کارش را آغاز خواهد کرد.

وی همچین از وزارتخانه‌های افغانستان خواست تا گزارش‎های تکمیلی کارهای انجام شده در 12 سال گذشته  را به شکل مدون و با ارائه اسناد، برنامه‎های طرح شده، برنامه‎های کاری، تجارب حاصله و مشکلات فرا روی این وزارتخانه‎ها برای تحویل به دولت منتخب آینده، آماده کنند.

به نوشته این اطلاعیه، شوراری وزیران افغانستان در نشست با حامد کرزی، 3 معاهده بین‌المللی، تفاهمنامه همکاری بین موسسه دیپلماسی وزارت خارجه افغانستان و آکادمی دیپلماسی وزارت خارجه ترکیه، تفاهمنامه وزارت آموزش عالی افغانستان و وزارت آموزش اندونزی و موافقتنامه همکاری بین کمیته کشور سوئد و وزارت آموزش و پرورش افغانستان را مورد تایید قرار داد.

قرار است که نتایج ابتدایی دور دوم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان در 11 تیرماه و نتایج نهایی آن در 31 تیرماه اعلام شود.

این در حالی است که تیم اصلاحات و همگرایی به رهبری «عبدالله عبدالله» اعلام کرده بود که نتایج انتخابات برای آن‌ها قابل قبول نیست زیرا کمیسیون‎های انتخاباتی با انجام تقلب مشروعیت ندارند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار