امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9258
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۵
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، دفتر «سلیم الزعنون» رئیس شورای ملی فلسطین اعلام کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، دفتر «سلیم الزعنون» رئیس شورای ملی فلسطین اعلام کرد که نشست‌های کمیته فعال‌سازی سازمان آزادی‌بخش فلسطین که قرار است در امان برگزار شود، تا زمان ورود هیئت جنبش جهاد اسلامی به تعویق افتاد.

«داوود شهاب» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی نیز تاکید کرد که مسئولان اردن از ورود «ابوعماد الرفاعی» نماینده این جنبش در بیروت به امان برای حضور در نشست‌های کمیته فعال‌سازی ساف ممانعت بعمل آورده‌اند.

دفتر الزعنون همچنین تصریح کرد که نشست این کمیته تا زمان ورود هیئت جنبش جهاد اسلامی به امان به تعویق افتاده است و مذاکرات با مسئولان اردنی برای تضمین ورود هیئت این جنبش به امان ادامه دارد.

شهاب نیز از الزعنون خواست تا نشست‌های کمیته مذکور را به کشور دیگری انتقال دهند تا همه اعضا بتوانند در این نشست‌های مهم شرکت کنند.

وی افزود که اقدام مسئولان اردنی در ممانعت از ورود هیئت جهاد اسلامی به اردن برای شرکت در این نشست، امری غیرقابل توجیه، شگفت‌انگیز و محکوم است.

قرار است شورای ملی فلسطین امروز سه‌شنبه در امان نشست مهمی را به منظور بررسی تعدادی از مسائل لاینحل از جمله قانون انتخابات برگزار کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها