امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92585
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه امروز دوشنبه موفق شدند، در عملیاتی غافلگیر کننده دو شهرک ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه امروز دوشنبه موفق شدند، در عملیاتی غافلگیر کننده دو شهرک «المقبله» و «المحسنیه» در شمال شرقی شهر صنعتی الشیخ نجار در ریف حلب را از عناصر و گروه‌های تروریستی مسلح پاکسازی کنند.

با آزاد سازی این دو شهرک، ارتش سوریه حلقه محاصره شهر صنعتی حلب را کامل می‌کند تا بزرگ‌ترین محاصره صورت گرفته از زمان آغاز بحران سوریه تاکنون را علیه گروه‌های تروریستی فعال در این کشور به اجرا بگذارد و سپس در فرصت مناسب عملیات نظامی خود را آغاز و گروه‌های مسلح تروریستی را از این منطقه به سمت شهرک «البریج» در شمال شهر صنعتی وادار به فرار کند.

این پیروزی درحالی به دست آمد که «اتاق عملیات مشترک اهل شام» متشکل از شماری از گروه‌های تروریستی مسلح، «داعش» را به عدم رویارویی با نیروهای ارتش سوریه در این مناطق و وارد آمدن این شکست به این گروه‌ها متهم کرده است.

این درحالی است که محور شمال شرقی شهر حلب نیز امروز شعله‌ورتر از روزهای گذشته نشان می‌داد، به گونه‌ای که یگان توپخانه ارتش سوریه مواضع و مقرهای گروه‌های مسلح در منطقه «هنانو» را به شدت گلوله باران کردند.

از سوی دیگر، همزمان با افزایش دما و گرم شدن هوا بار دیگر بحران آب و برق بر شهر حلب سایه افکنده، به گونه‌ای که این شهر سراسر روز گذشته را بدون برق سپری کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها