امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92586
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری «النشره» با اعلام این خبر نوشت: درگیری‌ها بین آوارگان فلسطینی اردوگاه «شاتیلا» با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری «النشره» با اعلام این خبر نوشت: درگیری‌ها بین آوارگان فلسطینی اردوگاه «شاتیلا» با هواداران «شاکر البرجاوی» رئیس جریان «عربی» شدت گرفته و از سلاح‌های سنگین و راکت‌های موشکی استفاده می‌شود.
پایگاه خبری «لبنان 24» با اعلام این خبر تاکید کرد که در جریان درگیری‌ها بین هواداران شاکر البرجاوی و مجموعه «بلال الزیر» چند تن زخمی شدند. یکی از افسران سابق «فتح الانتفاضه» نیز در میان مجروحان مشاهده شد. تداوم درگیری‌ها انتقال مجروحان به مراکز درمانی را با مشکل مواجه می‌سازد. نیروهای نظامی‌ (ارتش)‌ به اطراف منطقه درگیری‌ رسیدند.
پایگاه خبری روزنامه «الجمهوریه» لبنان شمار قرباینان این درگیری‌ها را یک کشته و چند زخمی اعلام کرد. خبرگزاری رسمی لبنان نیز اعلام کرد که «جمیل العیساوی» شهروند سوری متولد سال 1941 در جریان درگیری‌های اردوگاه شاتیلا کشته شد.
روزنامه النهار نیز نوشت: بر اثر درگیری‌های عناصر مجموعه فلسطینی موسوم به «بلال الزیر» و هواداران شاکر البرجاوی رئیس جریان عربی در اردوگاه شاتیلا یک شهروند فلسطینی به نام «علی الطل» کشته شده و چهار نفر دیگر زخمی شدند. این درگیری‌ها به دنبال آن صورت گرفت که عناصر فلسطینی یکی از عناصر جریان عربی را با چاقو هدف قرار دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها