امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92601
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هارتص،‌ نفتالی بنت وزیر اقتصاد اسرائیل با اشاره به پیدا شدن جسد سه شهرک نشین ربوده ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هارتص،‌ نفتالی بنت وزیر اقتصاد اسرائیل با اشاره به پیدا شدن جسد سه شهرک نشین ربوده در الخلیل گفت هیچ رحمی در کار نخواهد بود، الان وقت عمل است و نه گفت‌وگو.

سخنگوی ارتش اسرائیل ساعتی قبل اعلام کرد که سه جسد پیدا شده در یک گودال در نزدیکی شهر الخلیل، متعلق به سه شهرک‌نشینی است که یک ماه قبل در کرانه باختری مفقود شده بودند.

حدود یک ماه قبل رسانه‌های صهیونیستی مدعی شدند که سه شهرک نشین در کرانه باختری ربوده شده‌اند و بلافاصله انگشت اتهام خمد را به سوی حماس نشانه رفتند.

صهیونیست‌ها به بهانه جستجو برای یافتن این سه نوجوان که برخی منابع مدعی بودند آنها نظامی هستند، 1500 خانه فلسطینی را در کرانه باختری تفتیش کردند و 500 نفر را در همین زمینه دستگیر کردند.

اغلب افراد دستگیر شده همان زندانیان فلسطینی بودند که در ماجرای گلعاد شالیت آزاد شده بودند ولی بار دیگر به بهانه ربوده شدن این سه شهرک نشین آنها را دستگیر کرد.

در تفتیش‌های صهیونیست‌ها در کرانه باختری 5 فلسطینی نیز شهید شدند و هر شب ارتش اسرائیل غزه را هدف قرار می دهد که در این حملات دستکم سه نفر از جمله دو کودک کشته شده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها