امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92602
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی هاآرتص، پس از اعلام خبر پیدا شدن جسد سه شهرک‌نشین صهیونیست در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی هاآرتص، پس از اعلام خبر پیدا شدن جسد سه شهرک‌نشین صهیونیست در نزدیکی شهر الخلیل در کرانه باختری، «دانی دنون» معاون وزیر جنگ اسرائیل خواستار حمله نظامی همه جانبه به غزه و از بین بردن کلی گروه حماس شد.

«شیمون پرز» رئیس رژیم صهیونیستی نیز به خبرنگار بی‌بی‌سی گفت که «عوامل قتل سه نوجوان مفقود شده را سخت تنبیه خواهیم کرد.»

«یاکوف پری» وزیر علوم رژیم صهیونیستی نیز گفت: محمود عباس باید هرچه سریع‌تر قرارداد آشتی با حماس را لغو کند.

سخنگوی ارتش اسرائیل ساعتی قبل اعلام کرد که سه جسد پیدا شده در یک گودال در نزدیکی شهر الخلیل، متعلق به سه شهرک‌نشینی است که یک ماه قبل در کرانه باختری مفقود شده بودند.

حدود یک ماه قبل رسانه‌های صهیونیستی مدعی شدند که سه شهرک نشین در کرانه باختری ربوده شده‌اند و بلافاصله انگشت اتهام را به سوی حماس نشانه رفتند.

صهیونیست‌ها به بهانه جستجو برای یافتن این سه نوجوان که برخی منابع مدعی بودند آنها نظامی هستند، 1500 خانه فلسطینی را در کرانه باختری تفتیش کردند و بیش از 500 نفر را در همین زمینه دستگیر کردند. بسیاری از افراد دستگیر شده همان اسرای فلسطینی بودند که در ماجرای «گلعاد شالیت» آزاد شده بودند ولی بار دیگر به بهانه ربوده شدن این سه شهرک نشین آنها را دستگیر کرد.

در تفتیش‌های صهیونیست‌ها در کرانه باختری 5 فلسطینی نیز شهید شدند و هر شب ارتش اسرائیل غزه را هدف قرار می دهد که در این حملات دستکم سه نفر از جمله دو کودک کشته شده‌اند.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار