امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92680
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم، وی در ادامه افزود: از جمله مزایای این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم، وی در ادامه افزود: از جمله مزایای این جشنواره این است که تولیدات یک ساله تلویزیون مورد قیاس قرار می گیرد ضمن اینکه برگزاری جشنواره تلویزیونی جام جم موجب ایجاد رقابت در بین کارگردانان تلویزیون و برنامه سازان می شود.

کشاورز با بیان اینکه جشنواره تلویزیونی جام جم سال گذشته بسیار خوب برگزار شد، افزود: نکته مهم در برگزاری هرچه بهتر این نوع جشنواره ها این است که باید از ماه ها قبل برنامه ریزی منظمی برای برگزاری آن صورت گیرد تا این جشنواره با کیفیت و قدرت بیشتری برگزار شود.

وی با بیان اینکه هر جشنواره‌ای به موازات نکات مثبت نکات منفی هم دارد، یادآور شد: سال گذشته در این جشنواره شاهد بودیم که به تعداد زیادی از برنامه ها و بازیگران تقدیر شد فکر می کنم اگر تعداد این تقدیر ها کمتر باشد  و بهترین ها انتخاب شوند بهتر است.

وی خاطرنشان کرد: هر ساله در این مراسم هنرمندان زیادی حضور دارند که یک عمر در تلویزیون فعالیت کردند و مردم با بازی و سریال های آنها بزرگ شدند و خاطره دارند و این یکی دیگر از نقاط مثبت این جشنواره محسوب می شود.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه ما در کشورمان جشنواره زیاد داریم اما به جرات می توان گفت جشنواره تلویزیونی جام جم و جشنواره فیلم فجر از جمله مهمترین جشنواره های کشور ما هستند.

گفتنی است چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم به همت معاونت سیما دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها