امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 92702
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 14
پیمان پورمقیمی (تهیه کننده و کارگردان مسابقه این خانواده) در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این مسابقه کاری از گروه اجتماعی شبکه دو ...

پیمان پورمقیمی (تهیه کننده و کارگردان مسابقه این خانواده) در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این مسابقه کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست که با حضور خانواده ارگان‌ها مختلف روی آنتن می‌رود.

وی افزود: مسابقه  کاملا خانوادگی است و طی آن دو گروه متشکل از پدر و مادر و فرزندان در چند بخش دیجیتال و میدانی با یکدیگر به رقابت می پردازد.

پورمقیمی گفت: اعتقاد ما بر این است که مردم ایران همگی اعضای یک خانواده بزرگ هستند، شرکتها و سازمانها، برند و لوگوها، نمایندگی ها آنها و ..، در حقیقت «این خانواده»  به دنبال آن سات تا معنای خانواده را به کل آحاد جامعه تسری داده واحترام به بزرگتر، تفکر گروهی و تعصب خانوادگی را رواج بدهد.

وی تصریح کرد: این مسابقه  از دو بخش میدانی و دیجیتال تشکیل شده، در بخش دیجیتال دو نمایشگر 150 اینچ تاچ تهیه کردیم که یکی از آن ها روی دیوار و دیگری کف زمین نصب خواهد شد و روی آنها بازی های دیجیتال انجام می شود، دو بازی میدانی هم طراحی شده، در بخش اول «بازی دوز» به شکل مدرن تر و در ابعاد بزرگ انجام می شود و در ایستگاه دیگر هم یکسری بازیهای آهنربایی وجود دارد که نیاز به فکر و استراتژی دارند.

این تهیه کننده تاکید کرد: این مسابقه طوری طراحی شده که همه افراد خانواده بتوانند در آن مشارکت داشته باشند، علاوه بر این یکی از انتقادهایی که در جریان مسابقه «نشان برتر» به ما وارد شد، عدم حضور خانم ها بود، اما این مسابقه طوری طراحی شد که خانم ها هم بتوانند در آن مشارکت فعال داشته باشند.

به گفته پورمقیمی بیشتر بازی های طراحی شده برای «این خانواده» فکری هستند، در واقع سعی کردیم مواردی را انتخاب کنیم که همه اعضای خانواده از پس آن بر بیایند.

وی تصریح کرد: «این خانواده» اکنون در مرحله پیش تولید قرار گرفته و به امید خدا ضبط آن تا یک ماه دیگر آغاز خواهد شد. 

تهیه کننده، طراح و کارگردان  «این خانواده» گفت: دکور این مسابقه طراحی شده، در حقیقت دکور و اجرای این برنامه کاملا سرگرم کننده است و می تواند مخاطب را با خود همراه کند.

«این خانواده» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست و داریوش کفایتی به عنوان کارگردان تلویزیونی با این پروژه همکاری می کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها